Internetowa bramka SMS Ezo Mobile
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć T-Mobile)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu do Ezo Mobile kliknij w powyższy baner.

Ezo Mobile – ezoteryczna sieć komórkowa

Ezo Mobile jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej której właścicielem jest Telestar sp. z o.o. należąca do spółki medialnej MNI. Trzeba dodać, iż Ezo Mobile to jedyna ezoteryczna sieć komórkowa w Polsce, powiązana jest ona ściśle ze stacją telewizyjną Ezo TV. Sama telefonia komórkowa na rynku istnieje od roku 2007.

Instytut Ezoteryczny dla użytkowników

Specjalnie dla użytkowników sieci powstał pierwszy w Polsce Instytut Ezoteryczny dzięki któremu jej klienci mogą korzystać z pomocy „duchowego doradcy”, wykładów oraz różnorakich ćwiczeń. Ezo Mobile oferuje także cały szereg smsowych usług takich jak horoskopy, stawianie tarota, runy, oraz wiele, wiele innych powiązanych z ezoteryką praktyk. Wszystkie usługi typu z góry zapisane i dostępne są już z poziomu menu.

Poza wcześniej wspomnianymi udogodnieniami oraz atrakcjami Ezo Mobile posiada również w ofercie promocję taką jak kontakt ze swoją ulubioną wróżką aż o połowę taniej, oczywiście wróżka musi należeć do pasma Ezo TV.

Ciekawostką jest także fakt, że oferta Ezo Mobile przewiduje całodobowe usługi wróżek oraz wróżbitów co oznacza, że konsument za pomocą ezoteryki będzie mógł rozwiązywać swoje problemy praktycznie kiedy tylko będzie miał na to ochotę i już nigdy nie będzie zostawiony sam sobie.

Ezo Mobile dla swoich klientów uruchomiło linie specjalne: zdrowia, pracy oraz uczucia.

Zważywszy na coraz większe grono ludzi zainteresowanych magią, duchowością oraz ezoteryką nic dziwnego, że Ezo Mobile już tak długo utrzymuje się na rynku.

Darmowe sms z Internetu Ezo Mobile?

Jeżeli masz znajomych i rodzinę w omawianej sieci komórkowej pomoże Ci nasza internetowa bramka SMS Ezo Mobile dzięki której możesz wysłać sms bez limitu i logowania. W górnej części artykułu znajduje się specjalny przycisk, który Cię przeniesie do bramki esemesowej. Co zrobić by wysłać SMS za darmo? Wystarczy, że będziesz posiadał zerowy stan konta na numerze, który poddasz weryfikacji poprzez kod PIN. Po skorzystaniu z usługi niezwłocznie wypisz się ze subskrybcji. Opłata nie zostanie pobrana, a dla Ciebie takim sposobem będzie to darmowa bramka SMS.

2 komentarze

  1. iwona

    bardzo mądre a nie wydawać ciągle pieniądze na wróżki

    Odpowiedz
  2. Edi

    taaaa. z wrozkami to ludzie przesadzaja ,glupota wydawac pieniadze na oszustki.Mniej wiecej jak siostra mojego kolegi byla u wrozki i jej przepowiedzial ze spotka bruneta o niebieskich oczach majac lat 47, ale oszustka nie przewidziala ze rozwiedzie sie z mezem biznesmenem ktory ja zdradzal i teraz jest bankrutem.To wszystko to kupa bzdur i pseudo psycholodzy zerujacy na ludzkiej naiwnosci i glupocie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *