Internetowa bramka SMS Nju Mobile
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć Orange)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Nju Mobile to marka, która na rynku pojawiła się w kwietniu 2013 roku, jej operatorem jest popularna sieć Orange. W ofercie możemy wybrać dla siebie jedno z dwóch rozwiązań: pre-paid lub abonament.

W kwietniu 2015 roku marka miała na swoim koncie już około 500 000 klientów. Ceny w Nju Mobile są bardzo atrakcyjne, zarówno w abonamencie, jak i w ofercie na kartę.

Abonament w Nju Mobile

Abonament w tejże sieci wynosi maksymalnie 39.90 na wszystko, jednak możemy wybrać opcję dzięki której porozumiewamy się tylko między telefonami komórkowymi, za takie rozwiązanie zapłacimy 19 zł.
W Nju Mobile nie podpisujemy długoterminowych umów – to niewątpliwy plus, który przyciąga sporą część klientów tej sieci, umowę podpisujemy tylko na miesiąc, a umowa jest automatycznie przedłużana.

Oferta na kartę w Nju Mobile również wygląda korzystnie, nie zapłacimy więcej niż 19 zł miesięcznie, lub 99 groszy dziennie.

Jeżeli chciałbyś wysłać sms to nasza bramka sms Nju Mobile na pewno spełni Twoje oczekiwania. Internetowa bramka sms znajduje się tutaj.

1 komentarz

  1. ja

    allegro.pl/pannonia-tlf250-de-luxe-z-wozkiem-duna-oryginal-z-i5474652108.html

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *