Internetowa bramka SMS wRodzinie
(przy wysyłaniu SMS wybierana sieć nie ma znaczenia)

bramka-sms

SMS z Internetu do wRodzinie – bez limitu, logowania i rejestracji.

O marce wRodzinie

wRodzinie jest marką usług telefonii komórkowej, która działa w systemie pre-paid co oznacza nic innego jak sprzedaż przedpłaconą. Usługi owej telefonii komórkowej świadczy CenterNet S.A.

W czerwcu 2009 roku operator ten podpisał umowę o świadczenie usług z Fundacją Lux Veritatis, która jest własnością ojca Tadeusza Rydzyka. Sieć powstała z założenia głównie dla starszych osób oraz dla słuchaczy Radia Maryja. Oferta połączona była poniekąd z Radiem Maryja, np. abonament obejmował bezpłatne połączenia do studia w Toruniu.

Z końcem 2010 roku CenterNet S.A. zakończył współpracę z Fundacją Lux Veritatis.

Od grudnia 2010 roku CenterNet S.A. prowadzi sieć wRodzinie samodzielnie. Polityka firmy w zasadzie się nie zmieniła. Położono jednak nacisk na odrobinę zwiększone działania marketingowe. W 2011 roku sieć otrzymała Certyfikat Seniora przyznany przez Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej – Annę Streżyńską.

Kampania reklamowa wRodzienie

W grudniu 2011 roku sieć osiągnęła dość dobry wynik jeśli chodzi o ilość abonamentów sieci. Było to aż 165 tys. użytkowników. Pod koniec roku 2012 ilość użytkowników sieci zwiększyła się aż do 189 tysięcy aktywnych kart sim.

Doładowanie konta w sieci jest banalnie proste, ponieważ karty doładowujące znajdują się na pocztach, w salonach Cyfrowego Polsatu, sklepach Żabka i wielu, wielu innych.

Prosta i niezawodna bramka sms wRodzinie

Tylko u nas znajdziesz skuteczną bramkę sms wRodzinie, dzięki której wyślesz wiadomości tekstowe do użytkowników sieci wRodzinie. Bramka jest prosta w obsłudze i co najważniejsze nie zawodzi w sytuacjach gdy musisz wysłać sms z Internetu. W trakcie wysyłania wiadomości nie ma znaczenia, która z sieci wybierzesz.