Internetowa bramka SMS Mova
(wybierana sieć przy wysyłaniu sms nie ma znaczenia)

bramka-sms

SMS z Internetu do Mova – bez limitu, logowania i rejestracji.

Mova – podstawowe wiadomości

Mova to operator telefonii komórkowej, który na ten moment nie świadczy już swoich usług w Polsce. Sieć na terenie naszego kraju prowadziła swoją działalność od 9 kwietnia 2008 roku do 30 września 2012 roku. Sieć nie zawsze nazywała się Mova, wcześniejsze jej nazwy to Carrefour Mova oraz Carrefour Mova Mobile.

Mova i Carrefour

Marka była oczywiście powiązania z siecią sklepów Carrefour. To tam można było nabyć zestawy startowe. Ponadto za zakupy zrobione w sieci sklepów klienci Mova mogli otrzymać darmowe minuty do wykorzystania. Ich ilość była ściśle związania z kwotą na jaką zostały dokonane nasze zakupy. Operator oferował swoim abonamentom tylko i wyłącznie sprzedaż przedpłaconą prepaid. Wachlarz usług nie przewidywał posiadania telefonu na abonament. Prócz zwykłego zestawu startowego można było nabyć również taki, dzięki któremu stawaliśmy się posiadaczami nowego telefonu komórkowego. Zestaw startowy oferowany był w dwóch wariantach:

  1. jeden z nich to wariant podstawowy,
  2. drugi zaś dla klientów Carrefour korzystających z karty Rodzinka.

Sieć dawała abonentom możliwość przejścia do sieci Mova z innej sieci bez utracenia swojego dotychczasowego numeru telefonu. Fajnym elementem ofert Mova było darmowe korzystanie z internetu.

Bramka sms do Carrefour Mova Mobile – tylko u nas!

Jeżeli chciałbyś wysłać darmowe sms Mova Mobile możesz to zrobić korzystając z polecanej bramki sms. Link do specjalnej aplikacji znajdziesz na samym początku artykułu. Aby bramka SMS Mova Mobile działała należy wybrać sieć T-Mobile, Plus, Orange lub Play – nie ma to znaczenia. Ważne by nie wybierać za granicę.