Internetowa bramka SMS Cyfrowy Polsat
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć Plus)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Cyfrowy Polsat – informacje

Cyfrowy Polsat (Rodzinna Telefonia Komórkowa) to wytwór Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu (odpowiedzialnego za sieć komórkową Plus). Ciekawostką jest, że początkowo sieć miała się nazywać Halo Polsat. Sieć działa w Polsce od 30 czerwca 2008 roku. Cyfrowy Polsat posiada w swojej ofercie zarówno ofertę abonamentową, jak i pre-paid.

Ponadto Internet LTE do 150mb/s

Sieć dba o swoich klientów, oraz posiada specjalne promocje dla konsumentów, którzy posiadają w firmie również usługi telewizyjne. Za przeniesienie numeru do sieci Cyfrowego Polsatu, dla klientów posiadających pakiet telewizyjny sieć przewiduje aż 150 darmowych minut za złotówkę. Ponadto dla osób, które nie mają ochoty rozmawiać z nieznajomymi numerami, tzw. „zastrzeżone” Cyfrowy Polsat wprowadził możliwość zablokowania takich połączeń.

Sieć, podobnie jak inne na rynku posiada także liczne pakiety dzięki którym konsument może spersonalizować swoją ofertę. Oficjalny serwis sieci komórkowej Cyfrowy Polsat znajdziesz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/komorki/oferta-telefon-taniej-w-cp.cp

Aby skorzystać z internetowej bramki sms i wyślij sms do sieci Cyfrowy Polsat przejdź przy pomocy powyższego banera(górna część strony) do strony z aplikacją internetowej bramki sms.