3 komentarze

 1. Mes

  teraz klawiatury dotykowe są tak czułe i precyzyjne że nie trzeba miec zwykłej klawiatury by pisać smsy dobrze i sprawnie, resztą był gdzieś w necie ranking gdzie gościu mierzył czas napisania tego samego sms na klawiaturze standardowej i dotykowej, sprawniej poszło na dotykowej bo palec poruszał się płynniej. Ja polecam telefon samsung galaxy grand prime dotyk baardzo precyzyjny to jest telefon dla zdecydowanych i wymagających z sms nie ma żadnych problemów, pracuje gdzie mam metalowe opyłki i przy poprzednim telefonie Orange Rono non stop były rysy bo głośnik z magnesem mi je pryciągał, ten pokryty jest jakimś materiałem że problem zniknął więc powłoka jest ok http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-galaxy-grand-prime-bialy.bhtml

 2. admin

  Samsung Galaxy Grand Prime to dobry egzemplarz. My w artykule skupiliśmy się na tych flagowych urządzeniach. Wiele też zależy od kwestii przyzwyczajenia i jak komu dany aparat leży w ręku.

  Mniejsza dłoń = mniejszy zasięg kciuka, ale bardziej precyzyjne wybieranie.

  Duża dłoń = większy zasięg kciuka, ale mniej precyzyjne wybieranie.

 3. Cydrus

  Ja mam Smartfon SONY Xperia M2 Aqua Czarny i też go chwalę, zresztą zawsze uważałem że Soniacze są solidne, co do prime jest ok chociaż jak dla mnie samsungi to szajsungi chińskie. No ale każdy ma swoje zdanie. Sony kupowałem na avans.pl, płaciłem około 8 stówek, więc telefon też wydaje się być już z tej lepszej półki. Obudowa jak obudowa, w Sony zawsze solidnie wykonana, co do admina, to telefon dla facetów pracujących przed kompem nie mających wielkich łap ? no i dla kobitek oczywiście ?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.