Internetowa bramka SMS mBank Mobile
(wybierana sieć przy wysyłaniu sms nie ma znaczenia)

bramka-sms

SMS z Internetu do sieci mBank Mobile – bez logowania, rejestracji i limitu.

mBank Mobile, czyli sieć komórkowa od mBanku

mBank mobile to pierwsza wirtualna sieć telefonii komórkowej w Polsce. Operator działał na rynku od 13 grudnia 2006 do 30 listopada 2014 a dostawcą jego usług była firma firma Aspiro S.A.

mBank mobile była ofertą kierowaną głównie do klientów mBanku. Operator oferował usługi łączące się ściśle z kontem bankowym takie jak np. automatyczne doładowania telefonu z konta bankowego, darmowe sms, minuty za korzystanie z usług bankowych w mBanku.

Tylko prepaid

mBank mobile oferował usługi wyłącznie prepaid. Oferta sieci nie przewidywała abonamentu. Kartę można było doładowywać nie tylko z konta bankowego mBanku, ale również z innych kont bankowych – poprzez mTransfer lub w sieci sklepów Żabka.

Przy starcie mBank mobile zakładał, że sieć uzyska 162,5 tysięcy klientów do końca roku 2007 oraz 450 tysięcy klientów do końca roku 2009. Jednak operatorzy dość mocno przeliczyli swoje siły. Do tego czasu wydano około 88 tysięcy kart sim, z czego tylko 40 tysięcy było faktycznie aktywnych. Według szacunków pod koniec roku 2012 ta liczba zmalała do 15 tysięcy aktywnych kart sim, zaś pod koniec roku 2015 liczba aktywnych kart skoczyła w dół o kolejne 3 tysiące.

Sieć postanowiła zakończyć swoją działalność w listopadzie 2014 roku. Specjalny komunikat możemy przeczytać na mbankmobile.pl

Gdzie znaleźć bramkę sms mBank Mobile?

Jeżeli masz jeszcze znajomych, przyjaciół lub rodzinę, którzy posiadają kartę SIM w mBank Mobile i chcesz do nich wysłać SMS to możesz zrobić to przez bramkę sms polecaną na naszej stronie. Internetowa bramka sms mBank Mobile wysyła wiadomości tekstowe do użytkowników tej sieci. Na start otrzymasz super szybkie sms. Link do aplikacji znajdziesz klikając w baner na samej górze artykułu.