Internetowa bramka SMS Mobile Vikings
(przy wysyłaniu SMS wybierz sieć Play)

bramka-sms

SMS z Internetu Mobile Vikings bez limitu, logowania i rejestracji – Zapraszamy.

Mobile Vikings to operator wirtualny z Belgii, który pod koniec 2013 roku zadebiutował w Polsce. Firma wyraźnie stawia na tworzenie się społeczności wokół marki, nazywanej Wikingami.

Mobile Vikings jako MVNO

Warto wiedzieć, że Mobile Vikings działa na trudnym rynku operatorów wirtualnych, wciąż niszowego w Polsce. Mianem operatora wirtualnego (w skrócie MVNO) określa się podmiot gospodarczy oferujący swoim klientom usługi związane z telefonią komórkową na bazie infrastruktury telekomunikacyjnej należącej do innego operatora. Na stronie Forbes.pl w związku z pojawieniem się Mobile Vikings w naszym kraju można było przeczytać artykuł, w którym sam Frank Bekkers potwierdza, że rynek MVNO w Polsce jest wymagający i łatwo się na nim „wyłożyć”. Świadczy zresztą o tym duża liczba zlikwidowanych operatorów wirtualnych działających w naszym kraju. Łatwo więc o wniosek, że żeby zaistnieć trzeba być niekonwencjonalnym i odważnym. W przypadku Vikingów ma to być osiągnięte głównie poprzez konkurencyjne ceny.

Społeczność Viingów

Wspomniana społeczność Vikinga jest dość liczna w naszym kraju, co widać choćby po profilu na Facebooku, który ma ponad 75 tysięcy polubień. Wikingowie regularnie dodają posty, filmy i organizują konkursy, ostatnio np. wspólnie z popularnym magazynem konsolowym PSX Extreme. Widać więc, że Vikingowie dobrze przyjęli się w naszym kraju, a od czasu debiutu minęło zaledwie kilkanaście miesięcy.

Co oferuje operator?

Jak natomiast wygląda oferta tego operatora? Mobile Vikings oferuje:

  • darmowy Internet mobilny w 4G LTE
  • darmowe sms
  • taryfę wybieraną przy każdym doładowaniu.

Na stronie oficjalnej Mobile Vikings Polska mobilevikings.pl można dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Bramki SMS do Mobile Vikings

Przeszukując Internet nie jest łatwo znaleźć bramkę sms do Mobile Vikings. Na naszej stronie po kliknięci na baner zamieszczony na samej górze znajdziesz aplikację dzięki, której wyślesz sms do Mobile Vikings.