Internetowa bramka SMS Red Bull Mobile
(przy wysyłaniu sms jako operatora należy wybrać Play)

bramka-sms

Sms z Internetu do Red Bull Mobile – kliknij w baner powyżej

Jak pojawiła się sieć Red Bull

Red Bull Mobile to międzynarodowa marka telefonii komórkowej. W Polsce pojawiła się ona dzięki współpracy producenta dość słynnych napojów energetyzujących Red Bull oraz operatora P4, który jest operatorem sieci Play.

Red Bull Mobile posiada w ofercie zarówno sprzedaż telefonów na kartę jak i abonament. Kartę do sieci możemy nabyć przy okazji kupna napoju energetyzującego, ponieważ karta do startera prepaid dołączana jest do puszek z napojem.

Swego czasu do kampanii reklamowej Red Bull Mobile dołączył niemiecki kierowca Formuły 1 Sebastian Vettel i oficjalnie został jej twarzą.

Zbieraj kod z napojów Red Bull

Red Bull Mobile posiada w swojej ofercie liczne promocje. Obecnie w zamian za kod spod nawleczki napoju energetyzującego marki Red Bull możemy przez jeden dzień za darmo surfować po sieci internetowej z prędkością 100 megabajtów. Ponadto kod umożliwia nam także darmowe rozmowy oraz smsy przez okres jego ważności.

Za zaproszenie do sieci znajomych operator również przewiduje bonusy, podobnie za uczestnictwo w imprezach Red Bulla. Za wszystkie wspomniane wcześniej rzeczy dostajemy „energię”, która pomaga nam zdobywać kolejne poziomy w sieci Red Bull, dzięki temu szczęśliwcy mają szansę na nagrody. Poziomów jest 5. Przy kupieniu startera zaczynamy od poziomu zerowego, czyli Freshman, dalej czeka nas:

  • Poziom 1: Junior,
  • Poziom 2: Rookie,
  • Poziom 3: Master,
  • Poziom 4: Pro,
  • ostatni Poziom 5: Ace.

Red Bull Mobile to nie tylko sieć telefonii komórkowej oraz napoje energetyzujące, ale to również liczne zabawy, promocje, imprezy pod znakiem Red Bull. Sprawia to dość fajne urozmaicenie, szczególnie dla młodszych użytkowników telefonii komórkowej.

Jak skutecznie wysyłać wiadomości z bramek sms do Red Bull Mobile?

To proste. Wystarczy, że wejdziesz klikając w tutaj – tam właśnie mieści się bramka sms Red Bull Mobile. Następnie, aby sms został skutecznie wysłany należy wybrać jako operatora Play. Sms z Internetu do RedBull wyślesz bez problemu. Ich ilość możesz zwiększyć wypełniając dostępne zadania takie jak polubienie FanPage.