Internetowa bramka SMS Sami Swoi, której szukałeś!

Przy wysyłaniu SMS – wybierz sieć PLUS

bramka-sms

Kliknij w powyższy baner, by wysyłać sms z Internetu Sami Swoi.

Sami Swoi – kiedy powstało, kim są i co oferuje?

Marka Sami Swoi została powołana do życia 1 sierpnia 2004, poniekąd była to odpowiedź na konkurencyjną ofertę konkurencji jaką była „Heyah”.

Sami Swoi to telefonia komórkowa to telefonia komórkowa, która nie jest wiążąca umową, nie płacimy w niej również rachunków i nie posiadamy abonamentu. Jedyne co musimy zrobić to doładowywać konto telefoniczne co jakiś czas.

Abonamentem telefonii komórkowej jest sieć Plus, a oferta istnieje na rynku od dawna. Jednak kilka lat temu pojawiły się głosy, że Sami Swoi mają zniknąć z rynku. Już w 2005 roku okazało się, że marka nie przynosi takich zysków jakich od niej oczekiwano, według danych operatora sieci Sami Swoi pod koniec 2007 roku marka posiadała około miliona klientów. W 2008 roku media spekulowały na temat likwidacji sieci, jednak nie bez powodu, sam Polkomtel, który jest operatorem sieci Plus rozważał rezygnację z oferty Sami Swoi. 13 maja 2011 w związku z konsolidacją sieci Plus rozwój Samych Swoich jako osobnej marki został zakończony. Taryfa nadal istnieje, ale tylko dla dotychczasowych użytkowników, nowi klienci sieci Plus nie mają już możliwości dołączenia do tej oferty.

Czy istnieje darmowa bramka sms Sami Swoi?

Chyba niestety już nie… Z przykrością możemy poinformować, że nie znaleźliśmy w Internecie działającej dedykowanej bramki sms do sieci Sami Swoi. Jeżeli jednak chciałbyś wysłać sms z Internetu do tej sieci możemy zaproponować Ci skorzystanie z bramek sms takich jak ta do, której linkujemy powyżej. Jeżeli się na niego zdecydujesz koniecznie przy wysyłaniu sms do Sami Swoi wybierz sieć Plus. Ta powyższa bramka sms na pewno sprawi, że będziesz zadowolony.