kraje - bramkasms365Jak wysłać SMS za granicę [kody międzynarodowe] >>


 

Jak wysłać SMS przez Internet z powyższej aplikacji?

Powyższa aplikacja pozwala na wysyłanie SMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce jak i za granicę. Jest ona doskonałym narzędziem do kontaktu ze znajomymi, rodziną i przyjaciółmi w sytuacji gdy podstawowe aplikacje SMS na smartfona [link otworzy się w nowym oknie] się nie sprawdzą. Często się zdarza gdy osoba, z którą chcielibyśmy się skontaktować nie posiada dostępu do Internetu by odebrać wiadomość wtedy SMS jest koniecznością.

UWAGA! Jeżeli wysyłasz wiadomość za granicę koniecznie przeczytaj jak wysłać sms za granicę [link otworzy się w nowym oknie] – znajdziesz tam również niezbędną listę kodów międzynarodowych.

Przeczytaj poniższą instrukcję typu „krok po kroku” dla smsów w obrębie Polski:

  1. Wpisz swój numer telefonu (na ten numer otrzymasz kod PIN w celu weryfikacji). Odbiorca gdy otrzyma SMS będzie widział Twój numer telefonu. Nie będzie on w stanie odróżnić czy SMS został wysłany z bramki czy z telefonu komórkowego.
  2. Wprowadź numer telefonu odbiorcy.
  3. Po lewej wybierz sieć odbiorcy.
  4. Kliknij „Wyślij”, następnie wprowadź otrzymany kod PIN i kliknij „potwierdzam”.

Film instruktażowy

Film zapożyczony z innej strony – aplikacja jednak działa tak samo.

Po wysłaniu wiadomości otrzymasz dostęp do gotowych tekstów SMS książki adresowej i wielu innych. Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj się z regulaminem bramki, który jest zawarty pod aplikacją, z której można wysyłać SMS.