Internetowa bramka SMS 36i6
(przy wysyłaniu sms jako operatora należy wybrać PLUS)

bramka-sms

SMS z Internetu do 36i6 – bez limitu, logowania i rejestracji.

Kiedyś 36i6 jako odrębna sieć

Oferta 36.6 początkowo była odrębną siecią komórkową – tak ją promowano w mediach. Jednak trzeba zauważyć również, że mocno identyfikowała się z siecią Plus o czym świadczy między innymi logo Plusa na karcie Sim 36.6.

Ofertę reklamowano jako „nieprzymusową ofertę na kartę”, która miała celować w młodzież. To młodzi ludzie byli potencjalną grupą odbiorców dla tej sieci.

Oficjalnie marka 36i6 miała swój początek 6 czerwca 2008 roku. W dziale marketingu zasiadały osoby dość pomysłowe. Udało im się stworzyć całą serię fikcyjnych bohaterów w pstrokatych strojach, którzy mieli przekonywać młodzież do kupienia karty SIM w ofercie 36.6.

Marketingowcy powołali do życia takie postacie jak Bóbr (spot reklamowy powyżej), który zna 1000 beatów i liczy do 1000, TurboDymoMan, SuperEs, PiszMów Dobowy czy Siostry Bez Endu które kojarzy chyba każdy ze względu na dość chwytliwą melodię w telewizyjnym spocie reklamowym (spot reklamowy poniżej).

Polkomtel poszedł jednak dalej w działaniach marketingowych tworząc serię wlepek, które w późniejszym czasie dość licznie pojawiały się na ścianach budynków. W Łodzi wywołało to oburzenie „Grupy Pewnych Osób” która jest nieformalną grupą aktywistów działających w Łodzi. Uważali oni, że wlepki zaśmiecają miasto. Aktywiście odkleili wlepki, w tych które miały puste, komiksowe dymki umieścili hasła szkalujące firmę.

Od 13 maja 2011 roku marka 36.6 obowiązuje jako jedna z usług Plus na kartę. Jednak przeniesienie się do 36.6 z innych taryf nie jest już na ten moment możliwe.

Wiadomości tekstowe przez bramki sms 36i6…

… są możliwe tylko przy wyborze operatora PLUS. Jeżeli potrzebujesz wysłać wiadomość sms z Internetu do użytkownków sieci 36i6 to bardzo pomocna w tym celu będzie polecana na naszej stronie internetowa bramka sms 36i6. Pamietaj, aby przy wysyłaniu wybrać sieć PLUS. SMS.priv.pl – alternatywny adres bramki sms, która gwarantuje skuteczny darmowy SMS.