Internetowa bramka SMS Ezo Mobile
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć T-Mobile)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu do Ezo Mobile kliknij w powyższy baner.

Ezo Mobile – ezoteryczna sieć komórkowa

Ezo Mobile jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej której właścicielem jest Telestar sp. z o.o. należąca do spółki medialnej MNI. Trzeba dodać, iż Ezo Mobile to jedyna ezoteryczna sieć komórkowa w Polsce, powiązana jest ona ściśle ze stacją telewizyjną Ezo TV. Sama telefonia komórkowa na rynku istnieje od roku 2007.

Instytut Ezoteryczny dla użytkowników

Specjalnie dla użytkowników sieci powstał pierwszy w Polsce Instytut Ezoteryczny. Dzięki temu klienci mogą korzystać z pomocy „duchowego doradcy”, wykładów oraz różnorakich ćwiczeń. Ezo Mobile oferuje także cały szereg smsowych usług takich jak horoskopy, stawianie tarota, runy, oraz wiele, wiele innych powiązanych z ezoteryką praktyk. Wszystkie usługi typu z góry zapisane i dostępne są już z poziomu menu.

Poza wcześniej wspomnianymi udogodnieniami oraz atrakcjami Ezo Mobile posiada również w ofercie promocję taką jak kontakt ze swoją ulubioną wróżką aż o połowę taniej, oczywiście wróżka musi należeć do pasma Ezo TV.

Ciekawostką jest także fakt, że oferta Ezo Mobile przewiduje całodobowe usługi wróżek oraz wróżbitów. Oznacza to, że konsument za pomocą ezoteryki będzie mógł rozwiązywać swoje problemy praktycznie kiedy tylko będzie miał na to ochotę i już nigdy nie będzie zostawiony sam sobie.

Ezo Mobile dla swoich klientów uruchomiło linie specjalne: zdrowia, pracy oraz uczucia.

Zważywszy na coraz większe grono ludzi zainteresowanych magią, duchowością oraz ezoteryką nic dziwnego, że Ezo Mobile już tak długo utrzymuje się na rynku.

Darmowe sms z Internetu Ezo Mobile?

Jeżeli masz znajomych i rodzinę w omawianej sieci komórkowej pomoże Ci nasza internetowa bramka SMS Ezo Mobile. Dzięki niej możesz wysłać sms bez limitu i logowania. W górnej części artykułu znajduje się specjalny przycisk, który Cię przeniesie do bramki esemesowej. Darmowa bramka SMS jest popularnym wyszukiwaniem w Google. Nic dziwnego – darmowa bramka SMS pozwala zaoszczędzić pieniądze. Darmowa bramka SMS może być jednak zawodna i wyjątkowo niewygodne. Wydaje się więc, że bramka SMS będzie dobrym wyjściem, lecz tak nie jest. Wobec tego zachęcamy do skorzystania ze skutecznej bramki, do której link znajduje się na początku artykułu.