Internetowa bramka SMS Heyah
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć T-Mobile)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu do Heyah kliknij w powyższy baner.

Sieć Heyah

Heyah jest polską marką telefonii komórkowej. Działa ona na zasadach prepaid czyli sprzedaży przedpłaconej. Marka Heyah powołana do życia została 13 marca 2004 roku. Jej stworzenie zainicjowała Polska Telefonia Cyfrowa – obecnie T-Mobile Polska.

Do 2009 roku sieć w swojej ofercie posiadała tylko i wyłącznie usługi, kartę SIM oraz doładowania. Dopiero od roku 2009 oferta Heyah poszerzyła się o sprzedaż telefonów komórkowych.

Heyah – logo i reklama

Logo Heyah jest dobrze znane każdemu, pięciopalczasta dłoń która wygląda jakby zaraz miała przybić nam „piątkę”, a pośrodku nazwa firmy, która pisana jest w stylu graffiti.

Reklamy Heyah często zmieniają swój styl, ten zabieg ma na celu zaskoczenie odbiorcy co przyniosło sieci sukces w postaci nagrody w Cannes w roku 2010.

Sieć zaplusowała także dzięki promocji sponsorowanej przez Polską Telefonię Cyfrową w postaci koncertów znanych oraz powszechnie lubianych wykonawców takich jak WWO, Myslovitz, Grammatik czy Reni Jusis – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Sponsorowano pokazy mody, organizowano konkursy, telefonia podjęła także współpracę z popularną stacją telewizyjną 4fun.tv i z jej pomocą organizowała różnorakie akcje promocyjne.

W późniejszym czasie marka została także sponsorem Mistrzostw Polski w:

  • Kitesurfingu Free&Style Contest
  • Festiwalu Rocka
  • Reggae NIE ZABIJAJ
  • oraz wielu innych imprez czym zdecydowanie zyskiwała serca – głównie młodych ludzi.

Heayah to marka która odnosi sukcesy i dzięki temu zdobywa liczne nagrody np. Złote Orły, Golden Watch, Srebrna EFFIE 2005, Srebrna EFFIE 2006, Webstar Festival i inne dość liczne wyróżnienia.

Jak wysyłać sms do Heyah?

Możesz to zrobić na wiele sposobów. Między innymi jednym z najlepszych sposób jest bramka sms Heyah, dzięki której wyślesz smsy do użytkowników, którzy posiadają swoje numery w sieci Heyah. Zalety bramki smsowej:

  • bramka sms bez limitu wysyłania wiadomości
  • z raportami
  • smsy nie do rozpoznania, że zostały wysłane z bramki. Odbiorca w polu nadawcy zobaczy Twój numer telefonu!
  • bez reklam
  • bez logowania i rejestracji

Przykładowa darmowa bramka bramka sms to sms.prv.pl