Internetowa bramka SMS MTV Mobile
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć T-Mobile)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

O MTV Mobile

MTV Mobile to sieć komórkowa, która jest własnością Viacom czyli właściciela stacji telewizyjnej występującej pod logiem MTV. Sieć jest dostępna w kilka europejskich krajach – w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech, od marca 2012 roku dzięki T-Mobile również w Polsce.

W dniu 11 listopada 2013 roku Viacom International Media Networks i T-Mobile Polska S.A. zakończyły współpracę i wszyscy klienci tej sieci zostali przeniesieni do T-Mobile. Marta Zajdel, mobile product manager w Viacom International Media Networks na temat zakończenia współpracy wypowiadała się następująco:

Powodem zakończenia współpracy był brak możliwości realizacji postawionych celów. Nie oznacza to jednak końca współpracy Viacom z T-Mobile, choćby w zakresie kontentu i projektów specjalnych. Pracujemy nad nową strategią marki kierowanej do Millenialsów, czyli konsumentów, którzy oczekują od rynku i marketerów dostosowania się do ich potrzeb.

Reklama MTV Mobile – Przyjaźń

Czy istnieje oficjalna bramka sms MTV Mobile?

Przeszukując Internet nie znaleźliśmy oficjalnej internetowej bramki sms do sieci MTV Mobile. Jednak możesz skorzystać z bramki sms zamieszczonej na naszej stronie klikając w baner, który znajduje się na początku tej strony.

Oficjalna strona sieci MTV Mobile: www.mtvmobile.pl