Internetowa bramka SMS Era
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć T-Mobile)

bramka-sms

Sms z Internetu do sieci Era

Era w latach 1996-2011

Era to sieć działająca na rynku w latach 1996−2011, obecnie jej nazwa to T-Mobile, zmiana nastąpiła 5 czerwca 2011 roku. Era wykorzystywała pasma GSM 900, GSM 1800 oraz UMTS 2100 a jej międzynarodowym oznaczeniem był numer 260-02.

Piąta najcenniejsza marka w Polsce

Trzeba przyznać, że Era na rynku radziła sobie całkiem nieźle, do tego stopnia, że została uznana piątą najcenniejszą marką w Polsce, w dodatku drugą telekomunikacyjną, zaraz po Telekomunikacji Polskiej. To nie wszystkie osiągnięcia – w 2010 roku jej wartość wyceniona aż na 1,4 mld zł.

Jak wyglądała oferta sieci ERA?

Sieć posiadała w swojej ofercie rozwiązania zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla tych biznesowych. Dla klienta biznesowego przewidziana była oferta Era Biznes. Kolejną ofertą przygotowaną przez sieć były usługi bezabonamentowe czyli krótko mówiąc prepaid pod nazwą Tak-Tak. Operator umożliwiał także dość szybki dostęp do internetu za pomocą oferty blueconnect. Era prócz telefonów komórkowych proponowała nam także usługę „Era Domowa”, czyli telefon stacjonarny dla osób fizycznych. Oczywiście powstała również wersja dla firm, która nazywała się „Era Firmowa”.

W późniejszym czasie, w roku 2008 postały także takie rozwiązania jak „Era Linia Domowa” oraz „Era Internet Stacjonarny”, które pozwalały na zmianę operatora na liniach TPSA – mowa tu o ofercie stacjonarnej.

Przypomnijmy sobie reklamy tej sieci

Internetowe bramki SMS do ERY

Prawie wszystkie bramki sms do sieci ERA zostały zastąpione tymi T-Mobile. Aktualnie ciężko cokolwiek znaleźć w Internecie, ale prawda też jest taka, że już mało kto posiada chociażby kartę SIM z sieci ERA. Jeżeli natomiast potrzebujesz wysłać darmowe sms do ERY, czyli T-Mobile możesz to zrobić np. poprzez stronę sms.prv.pl. Bramka sms do Era – T-Mobile znajduje się tutaj.