Internetowa bramka SMS FM Group Mobile

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Informacje o FM Group Mobile

FM Group Mobile to sieć która powstała 5 października 2009 roku. FM Group Mobile posiada w swojej ofercie abonament, pre-paid, oraz mobilny internet. Obecnie sieć posiada w ofercie rozwiązanie „New FM 5.0” dzięki któremu możemy sobie pozwolić na nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci, już od 29.9 zł.

FM Group Mobile jak większość sieci komórkowych daje nam możliwość zakupu telefonu, wraz z abonamentem, nie są to byle jakie telefony, ponieważ FM Group Mobile oferuje nam takie modele jak:

  • Iphone 6
  • Iphone 5s
  • Samsungi z serii Galaxy
  • HTC One
  • oraz wiele innych.

Oferta na kartę (pre-paid) umożliwia korzystanie z telefonu bez podpisywania umowy, a karta startowa w FM Group Mobile to koszt w wysokości 15 zł., dla partnerów biznesowych FM 14 zł. W każdej chwili możemy przejść na abonament, bez konieczności zmiany karty. Doładować telefon możemy za pomocą karty doładowującej FM Group Mobile, oraz karty z sieci Plus.

FM Group – Mobilny Internet

FM Group Mobile oferuje nam również mobilny internet w cenach od 29.9 zł do 119.9 zł, w zależności od naszego zapotrzebowania na GB. Ponadto urządzenie możemy wybrać również według własnych preferencji, do wyboru mamy modem lub router. Co więcej sieć wprowadza bardzo fajne rozwiązanie jakim jest dokupienie do internetowego abonamentu tabletu lub laptopa.

FM Group Mobile wprowadza wiele naprawdę ciekawych rozwiązań i wychodzi naprzeciw większym, wydawałoby się bardziej popularnym sieciom.

Bramka sms do FM Group Mobile

Polecana przez nas bramka sms FM Group z łatwością obsługuje opisywaną sieć komórkową. Podczas wysyłania wiadomości SMS z Internetu należy wybrać sieć Plus.

Oficjalna strona FM Group: fmgroupmobile.pl