Internetowa bramka SMS Tak Tak
(przy wysyłaniu SMS wybierz sieć T-Mobile)

bramka-sms

SMS z Internetu do Tak Tak – bez limitu, logowania i rejestracji.

Tak Tak jako dawna oferta sieci Era

Tak Tak to oferta dawnej sieci Era. Teraz T-Mobile na kartę. Oferta przez długi czas cieszyła się powodzeniem, z resztą teraz również posiada wielu zwolenników. Obecnie jej nazwa to Nowy Tak Tak.

Przez bardzo długi okres czasu maskotką oferty Tak Tak był pingwin. W późniejszym czasie jednak to uległo zmianie i do celów reklamowych zaangażowano zespół muzyczny Sugababes oraz Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego.

Cennik

Cennik w ofercie Nowy Tak Tak przewiduje 59 groszy za minutę rozmowy, 18 groszy za wysłanego SMS-a oraz 41 groszy za MMS-a. Nowy Tak Tak oferuje swoim użytkownikom również pakiety takie jak SMS-y i MMS-y za grosze, czyli 600 SMS-ów wymiennych na MMS-y wewnątrz sieci.

Bramka sms Tak Tak – jak z niej skorzystać?

Aby skorzystać z bramki sms Tak Tak kliknij w baner znajdujący się na samej górze artykułu. Sms Tak Tak dochodzą do odbiorcy szybko – średni czas oczekiwania to 3-5 sekund. Aplikacja SMS została tak skonstruowana, że wymaga potwierdzenia kodu PIN. Dzięki temu odbiorca nie zorientuje się, że otrzymał SMS z Internetu. W polu odbiorcy zobaczy Twój numer telefonu.