Internetowa bramka SMS Orange

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Historia sieci Orange

Orange to jedna z najbardziej znanych polskich sieci komórkowych. Sieć powstała 1 marca 1998, wtedy pod nazwą Idea. Idea zaskakiwała tym, że jako pierwsza dawała możliwość połączenia oferty na kartę i abonamentu, tak zwany, dość popularny w tamtych czasach, szczególnie wśród młodych ludzi „Mix”.

19 września 2005 roku Idea zamieniła się na Orange.

Darmowa bramka sms do sieci Orange

Na oficjalnej stronie Orange możemy znaleźć internetową bramkę sms pod tym adresem: sms.orange.pl . Jako alternatywę do wysyłania sms z Internetu możemy polecić bramkę sponsora naszej witryny, która znajduje się tutaj.

Oferta operatora

Poza ofertą telefoniczną Orange oferuje nam także modemy mobilne, routery, tablety, oraz najróżniejsze akcesoria do samochodu. Jak sami widzimy sieć jest bardzo wszechstronna i stara się spełnić potrzeby wszystkich swoich klientów. Ponadto Orange co jakiś czas zaskakuje naprawdę fajnymi promocjami, w czerwcu 2014 roku użytkownicy sieci mieli okazję skorzystać z antywirusowej ochrony ESET na dwa miesiące w zamian za doładowanie.

Od jakiegoś czasu operator oferuje również Orange Finanse, jest to projekt stworzony przy współpracy Orange, oraz mBanku. Orange Finanse daje nam możliwość założenia konta całkowicie za darmo. Za zero złotych możemy wykonywać również przelewy, w tym na inne telefony, dostać kartę debetową, korzystać z bankomatów w całej Polsce. Od jakiegoś czasu Orange posiada w swojej ofercie także energię elektryczną w najróżniejszych pakietach.