Internetowa bramka SMS Plus
bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Plus GSM

Plus to sieć polskiej telefonii komórkowej, której operatorem jest firma Polkomtel. Sieć ta jest dostępna dla około 99% mieszkańców, którzy zamieszkują 98 % terytorium Polski. Sieć swoje działanie rozpoczęła 1 października 1996 roku dzięki Polkomtelowi, jednak w 2013 roku kontrolę nad nią przejął Cyfrowy Polsat.

Plus wykorzystuje pasma GSM 900, GSM 1800 oraz UMTS i posiada międzynarodowe oznaczenie sieci 260-01.

Liczba przypisanych do sieci numerów to aż 25 milionów co jest dość sporym osiągnięciem. Plus ciągle rozwija się, aby klienci czuli się usatysfakcjonowani, w 2009 roku zostały zakończone testy dość nowej technologii HSPA Evolution. Co najważniejsze był to największy tego rodzaju projekt w całej Europie a technologia pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 21 Mb/s.

Polkomtel wyliczył iż pod koniec roku 2011 z usług sieci korzystało około 13,698 milionów użytkowników. Plus jest wszak siecią ogólnodostępną, łatwo także zasięgnąć informacji o ofertach u źródła, ponieważ sieć posiada ponad 500 autoryzowanych przedstawicielstw służących nam pomocą w każdej sytuacji.

Gdzie znajdziesz bramkę sms Plus?

Sieć Plus udostępnia oficjalną bramkę sms do numerów zarejestrowanych w tej właśnie sieci. Adres internetowej bramki sms to www1.plus.pl/bsm/ . Przedstawiona bramka sms Plus jest prosta i intuicyjna. Aby wysyłać sms z Internetu możesz także skorzystać z bramki SMS naszego sponsora, do której znajdziesz podlinkowany baner na początku tego artykułu. Polecana przez nas bramka sms posiada:

  • książkę adresową
  • rozbudowany panel do obsługi sms
  • nie ukrywa Twojego numeru telefonu, a co za tym idzie odbiorca w polu nadawcy zobaczy Twój numer telefonu i nie domyśli się, że sms został wysłany z internetowej bramki.

Plusforum jako dział obsługi klienta

Dla ułatwienia Plus w 2013 roku stworzył także oficjalny dział obsługi klienta na Plusforum, w wątkach odpowiadają wykwalifikowani konsultanci, dzięki temu nie musimy już marnować czasu na dojazdy i nie ma obawy, że godziny pracy pokrzyżują nam plany dotyczące zaczerpnięcia odpowiedzi u samego źródła.

Co oferuje sieć Plus?

Sieć oferuje nam wiele rozwiązań takich jak oferta abonamentowa, na kartę, dość popularny Mix, oraz internet. Plus posiada także specjalną ofertę dla firm, wszystko jest tak przemyślane, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zobacz najlepsze reklamy tej sieci prosto z YouTube: