Internetowa bramka SMS Virgin Mobile
(przy wysyłaniu SMS-a wybierz sieć Play lub T-Mobile)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Informacje o Virgin Mobile

Virgin Mobile to sieć komórkowa, która występuje obecnie tylko w 8 krajach a mianowicie w Wielkiej Brytanii, Republice Południowej Afryki, Australii, Kanadzie, Chile, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Francji i Polsce. Kiedyś również w Singapurze oraz Katarze.

Istnieje ona na rynku od 1999 roku, swoje początki sieć miała w Wielkiej Brytanii. W każdym z krajów Virgin Mobile wykorzystuje inny operator, w Polsce jest to Play oraz T-Mobile.

Internetowa bramka sms

Niestety nie zaleźliśmy oficjalnej darmowej bramki sms Virgin Mobile. Alternatywą może okazać się na przykład nasza bramka SMS do Play. Zachęcamy za to do skorzystania z polecanej u nas bramki, która pozwala na wysyłanie sms z Internetu . Bramka sms Virgin Mobile znajduje się pod banerem zamieszczonym na początku artykułu.

Zobacz imprezę (akcję) Virgin

Co ciekawe na abonament pozwolić mogą sobie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, USA, Australii i RPA, ponieważ w pozostałych krajach możemy zdecydować się na telefon tylko i wyłącznie z opcją sprzedaży przedpłaconej tzw pre-paid „na kartę”. W Polsce Virgin Mobile istnieje od 22 sierpnia 2012 roku a już zdążyła zdobyć przynajmniej milion klientów. Poza tym Virgin mobile kusi klientów rabatami i zniżkami na najróżniejsze produkty: począwszy od pizzy, aż po ubrania.

Oficjalny serwis operatora: https://virginmobile.pl