Internetowa bramka SMS T-Mobile

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu do T-Mobile kliknij w powyższy baner.

Jak powstała sieć T-Mobile?

T-Mobile międzynarodowa sieć, w Polsce znana jako dawniej bardzo popularna ERA, zmiana ta nastąpiła 5 czerwca 2011 roku.

Na całym świecie T-Mobile ma aż 129 milionów abonamentów korzystających z usług tejże sieci i dzięki temu jest na siódmym miejscu w rankingu najczęściej wybieranych operatorów komórkowych na świecie. W Polsce sieć również rozwija się błyskawicznie i w kwietniu 2014 roku ogłosiła wraz z Alior Bankiem iż oferta powiększa się o T-Mobile Usługi Bankowe, które dostarczane są przez Alior Sync.

Operator oferuje swoim klientom stworzenie własnej, rodzinnej sieci, dzięki której możemy całkowicie za darmo rozmawiać aż z 6 osobami. Każda z osób dostaje 2000 darmowych minut do wykorzystania w kręgu wspomnianej wcześniej rodzinnej grupy. Ceny abonamentu wahają się od 15.13/msc do 55,45/msc w zależności od tego ilu członków zawiera grupa, więc oferta jest bardzo korzystna.

T-mobile wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i posiada w swojej ofercie bardzo wiele, najróżniejszych pakietów a każdy z nich jest szczegółowo opisany na stronie internetowej operatora: www.t-mobile.pl

Internetowe bramki sms do T-Mobile

Bramka sms T-Mobile operatora znajduje się tutaj. Na oficjalnej stronie sieci T-Mobile możemy znaleźć co prawda darmową bramkę sms, ale niestety wymaga logowania. Dlatego, aby wysyłać sms do T-Mobile polecamy korzystanie z internetowych bramek sms-owych takich jak ta na naszej stronie. Znajdziesz ją klikając w ten link. Oprócz tego, że wyślesz SMS z Internetu bez logowania to możesz skorzystać z wbudowanej książki adresowej, w którą została wbudowana ta innowacyjna bramka sms.

Zagraniczne reklamy

 

T-Mobile Anglia (ok. 30mln wyświetleń na YouTube)