Internetowa bramka SMS Lebara Mobile
(podczas wysyłania sms jako operatora należy zaznaczyć Świat)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Informacje o sieci Lebara

Lebara jest jedną z sieci komórkowych, której siedziba znajduje się w Anglii. Oferuje swoim użytkownikom korzystanie z oferty na kartę, czyli prepaid. Na polskim rynku znajdowała się od 1 grudnia 2013 roku do 31 marca 2015 roku. Oprócz tego ma swoich użytkowników w 7 innych krajach takich jak np. Niemcy, Hiszpania, Francja, Hiszpania, Holandia, Anglia, Dania, Norwegia, Szwajcaria, Australia, Belgia itd. Lebara oferuje swoim klientom zarówno niskie koszty połączeń międzynarodowych, jak i wiadomości sms. Operator oferuje jakość połączeń HD Voice.

Korzystanie z Lebry jest proste. Operator informuje nas o kilku podstawowych krokach. Należy pobrać darmową aplikację „Talk app”, następnie doładować konto. Po tych czynnościach można już swobodnie korzystać z Lebary. Dodatkowo każdy użytkownik, który poleci operatora swoim przyjaciołom otrzyma tzw. kredyty.

Zobacz konfigurację Internetu i MMS na przykładzie Samsung Galaxy s3

Doładowania do sieci Lebara

Najniższe doładowanie w Lebra wynosi 10 Euro. Ponadto klient po zasileniu konta za tę kwotę otrzymuje 20 Euro na rozmowy. Doładowanie za 20 Euro gwarantuje bonus w postaci 40 Euro na rozmowy, a za 50 klient otrzymuje 110 Euro. W celu zapoznania się z ofertą warto zajrzeć na stronę internetową www.lebra.com/global/en.

Jeżeli chciałbyś wysłać sms (na start) za granicę to na naszej stronie znajdziesz aplikację zwaną bramka sms Lebara Mobile, która na pewno spełni Twoje oczekiwania. Internetowa bramka sms znajduje się pod obrazkiem na samej górze artykułu. Jeżeli będziesz miał problem by sprawdź artykuł z instrukcją jak wysłać sms za granicę z Internetu.