Internetowa bramka SMS Lycamobile
(przy wysyłaniu sms wybierz Świat)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu do Lycamobile kliknij w baner.

Lycamobile to operator komórkowy, który oferuje swoje usługi tylko na zasadzie pre-paid. Trzeba również podkreślić, że Lycamobile jest największym i najbardziej popularnym operatorem obsługującym tanie połączenia międzynarodowe. Na całym świecie sieć ma około 30 milionów zadowolonych klientów.

Lycamobile działa od 2006 roku, w Polsce zaś od listopada 2011 roku. Starter oferują najpopularniejsze sklepy sieciowe, można go również zamówić całkowicie za darmo na stronie producenta. Ogólnie sieć obsługuje aż 16 krajów działa w: Wielkiej Brytanii(Anglii) UK, Holandii NL, Portugalii PT, Belgii BE, Szwajcarii CHE, Danii, Norwegii NO, Szwecji SE, Włoszech IT, Hiszpanii ES, Australii AUS, Francji FR, Niemczech DE, Polsce PL, Irlandii IE, Austrii AT i Stanach Zjednoczonych USA.

Bramka sms za granicę do Lycamobile

Polecana przez nas międzynarodowa bramka umożliwia także wysyłanie sms za granicę do sieci Lycamobile, niezależnie od tego w jakim kraju znajduje się odbiorca. Internetowa bramka SMS Lycamobile nie ukrywa numery, co wiąże się z tym, że odbiorca nie rozpozna czy SMS został wysłany z zagranicznej bramki sms czy z telefonu komórkowego. Aplikację do wysyłania smsów za granicę znajdziesz klikając w zielony baner zamieszczony na początku tej strony.

Zalecane ustawienia dla Lycamobile w Samsungach