Internetowa bramka SMS Mobilking
(przy wysyłaniu sms jako operatora należy wybrać T-Mobile)

bramka-sms

SMS z Internetu do Mobilking – bez limitu, logowania i rejestracji.

Mobilking – informacje o operatorze wirtualnym

Mobilking to sieć, która świadczyła usługi telekomunikacyjne. Trzeba również dodać, że była ona operatorem wirtualnym korzystając przy tym z pomocy Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Dynamiczny rozwój Mobilking

Mobilking zaskarbił serca ludzi nie tylko swoją ofertą telefonii komórkowej, w 2008 roku sieć zaczęła wspierać polską ekstraligę żużlową. Tego samego roku, pod koniec maja sieć podała do informacji publicznej iż posiada 45 tysięcy użytkowników, a do końca roku planuje powiększyć tą liczbę aż do co najmniej 200 tysięcy abonentów. W czerwcu, również 2008 roku ta liczba wynosiła 60 tysięcy użytkowników. Było to zaledwie 4 miesiące po utworzeniu sieci i czyniło ją liderem na rynku w segmencie operatorów wirtualnych w Polsce. W dniu 29 sierpnia 2008 roku czyli po 6 miesiącach obecności marki na rynku rejestracji dokonał 100 tysięczny klient Mobilking i operator stał się wtedy nie tylko liderem, ale i największym operatorem sieci wirtualnych w naszym kraju. Sieć jednak nie przestała się rozwijać, już w grudniu 2008 roku prezes Mobilking ogłosił, że liczba klientów sieci przekroczyła już 150 tysięcy osób.

Zobacz najlepsze reklamy Mobilking bez cenzury

Mimo dość dobrych wyników spółka zakończyła swoją działalność 16 maja 2012 roku, a raczej została sprzedana, jej obowiązki przejęła MNI Mobile S.A.

Jak wysyłać wiadomości z bramek SMS Mobilking? Gdzie je znaleźć?

Bramka SMS Mobilking znajduje się na naszej stronie. Pozwala ona na wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych do użytkowników tej sieci. Sms z Internetu dochodzą również do Mini Mobile. W obu przypadkach przy wysyłaniu SMS należy zaznaczyć T-Mobile.