Internetowa bramka SMS Simplus
(przy wysyłaniu SMS wybierz sieć PLUS)

bramka-sms

SMS z Internetu do Simplus – bez limitu, logowania i rejestracji.

Simplus – teraz już jako taryfa w Plus

Simplus to pierwsza marka usług wprowadzona na rynek przez operatora sieci komórkowej Plus. Oficjalny start marki miał miejsce 3 czerwca 1998 roku, na dzień dzisiejszy Simplus jest jedna z taryf Plusa na kartę.

Oferta Simplusa obejmowała tylko zapłatę za usługi z góry. Wykonywanie połączeń wychodzących oraz wysyłanie smsów było możliwe aż do wyczerpania środków na koncie lub do zakończenia okresu ważności konta.

Doładowanie konta

Doładowania konta wykonuje się za pomocą telekarty, a ich kwota decyduje o długości ważności konta. Oczywiście prócz tego typu doładowań istnieje także możliwość doładowania z poziomu karty kredytowej lub przelewu bankowego. Ostatnia opcja dostępna jest dla wybranych banków.

Simplus posiada także dla swoich klientów całą gamę usług takich jak Push to talk, Kto Dzwonił?, Pay4Me, Teleprzelew, Wiem, gdzie jesteś oraz Wideorozmowa.

Dla abonamentów

Simplus oferuje abonamentom również liczne promocje takie jak nieograniczony dostęp do facebooka z poziomu telefonów komórkowych, taki pakiet dostępny jest w trzech wariantach:

  • Pakiet 744 godzinny koszt 5 PLN,
  • Pakiet 168 godzinny koszt 3 PLN,
  • Pakiet 24 godzinny koszt 1 PLN.

Wielkim udogodnieniem są również pakiety SMS lub możliwość wybrania innego numeru w Plusie, z którym będziemy mogli wymieniać wiadomości tekstowe oraz rozmawiać bez ograniczeń już za 10 zł aż 30 dni. Trzeba przyznać, że to dość spora oszczędność.

Nowi klienci

Simplus dba również o nowych klientów. Chcąc przenieść swój numer do Simplusa możemy wypisać pełnomocnictwo a operator sam załatwi resztę formalności. Dodatkowo na powitanie w Simplusie dostajemy 1000 darmowych minut rozłożone na 5 miesięcy przy doładowaniach za minimum 30 zł.

Pamiętasz jeszcze reklamy Simplus?

Bramka sms Simplus – gdzie ją znajdziesz?

Niezawodna bramka sms Simplus znajduje się u nas. Przejdziesz do niej klikając w baner powyżej. Ze względu na to, że Simplus to jedna z taryf sieci PLUS konieczne jest przy wysyłaniu SMS wybranie sieci PLUS. Tylko to zagwarantuje, że sms z Internetu dojdą do odbiorcy.