Internetowa bramka SMS Nju Mobile
(przy wysyłaniu sms wybierz sieć Orange)

bramka-sms

Aby, wysyłać sms z Internetu kliknij w powyższy baner.

Nju Mobile to marka, która na rynku pojawiła się w kwietniu 2013 roku, jej operatorem jest popularna sieć Orange. W ofercie możemy wybrać dla siebie jedno z dwóch rozwiązań: pre-paid lub abonament.

W kwietniu 2015 roku marka miała na swoim koncie już około 500 000 klientów. Ceny w Nju Mobile są bardzo atrakcyjne, zarówno w abonamencie, jak i w ofercie na kartę.

Abonament w Nju Mobile

Abonament w tejże sieci wynosi maksymalnie 39.90 na wszystko, jednak możemy wybrać opcję dzięki której porozumiewamy się tylko między telefonami komórkowymi, za takie rozwiązanie zapłacimy 19 zł.
W Nju Mobile nie podpisujemy długoterminowych umów – to niewątpliwy plus, który przyciąga sporą część klientów tej sieci, umowę podpisujemy tylko na miesiąc, a umowa jest automatycznie przedłużana.

Oferta na kartę w Nju Mobile również wygląda korzystnie, nie zapłacimy więcej niż 19 zł miesięcznie, lub 99 groszy dziennie.

Jeżeli chciałbyś wysłać sms z Internetu to nasza bramka sms Nju Mobile na pewno spełni Twoje oczekiwania. Internetowa bramka sms znajduje się tutaj.